На виконкомі ухвалили рішення про виділення допомоги смілянам, ремонт доріг та освітлення

img_20200611_144557_211 червня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у якому взяли участь 13 членів виконкому, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Члени виконокому внесли зміни до складу адміністративної комісії, ухвалили рішення щодо визначення замовника робіт з ремонту та реконструкції зовнішнього освітлення вулиць міста та аналогічне рішення – з ремонту дорожного покриття та реконструкції вулиць міста.

Заступник міського голови Павло Іщенко зазначив, що вже придбано 560 нових сучасних ліхтарів на суму 800 тис. грн, близько 200 ліхтарів вже встановлено.

Також члени виконкому обговорили питання якості проведення ремонтних робіт на дорогах міста та якісного грейдерування.

Олексій Цибко також підкреслив щодо продовження практики проведення ремонтних робіт на дорогах саме комунальним підприємством.   

Начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса проінформував щодо проєкту рішення про надання дозволу на тимчасове розміщення дитячих атракціонів. Проєктом передбачено надати дозволи ФОП Світлані Жук на встановлення надувних батутів та експлуатації електромобілів площею 30 кв. м у центральній частині міста та ФОП Віктору Овчаренку на встановлення гірки і батутів на прибрежній частині річки Тясмин площею 300 кв. м. 

Члени виконкому також запропонували вивчити питання щодо надання можливості підприємцям зменшення плати за аренду з метою вкладання коштів у благоустрій.

На засіданні ухвалили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 8 жителям міста на загальну суму 7 500 грн, виплати  допомоги на поховання 9-ти особам по 1 000 грн кожному.

Також біли ухвалені рішення щодо органу опіки та піклування, комісії з розгяду заяв на виплату грошової компенсації для різних категорій населення, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та влаштування дитини у сім’ю патронатного вихователя.   

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *