На виконкомі ухвалили рішення про допомогу смілянам та не підтримали проект про тарифи на воду

img_20200409_145121_29 квітня під головуванням заступника міського голови Павла Кондратенка відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 11 членів виконкому.

На порядок денний засідання було винесено 13 питань, повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради.

Члени виконкому ухвалили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста, погодили місце розташуванння тимчасових споруд для провадження благодійної та соціальної діяльності міськрайонній благодійній організації інвалідів “Коло друзів” біля будівлі кінотеатру, про квартирний облік, організацію торгівлі з реалізації насіння та садивного матеріалу, утворили робочу групу по боротьбі з незаконним рибальством.

В той же час члени виконкому не підтримали проект рішення щодо встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП “ВодГео”.

Також члени виконкому не підтримали рішення щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для КП “ВодГео”.

На засіданні були прийняті рішення, підготовлені службою у справах дітей щодо надання статусу дитині, позбавленої батьківського піклування. 

Члени виконкому заслухали інформацію щодо виконання доручень виконавчого комітету від 25 березня 2020 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *