На виконкомі схвалили міські програми розвитку, підтримки та надання медичних послуг

132015509_1270736639960127_496733996070468537_o_новый размер18 грудня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний були винесені проєкти рішень щодо схвалення окремих міських програм, які згодом будуть затверджені міською радою при ухваленні міського бюджету на 2021 рік.

Начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса овучив головні тези Програми економічного і соціального розвитку міста на 2021 рік та Програми розвитку малого підприємництва в м. Сміла на 2021-2023 роки. Міський голова вкотре наголосив, що влада міста має сприяти у вирішенні проблемних питань малого та середнього бізнесу, адже саме вони є вагомою частиною платніків податків та тих, хто наповнює міський бюджет. Головне завдання влади – створення сприятливого підприємницького клімату в місті та консолідація зусиль влади і керівників підприємств для відновлення економічного потенціалу міста.

Сергій Васильович також зазначив, що протягом року будуть внесені зміни до програми соціально-економічного розвитку міста, передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

Члени виконкому внесли зміни до рішення виконавчого комітету «Про організацію передноворічної торгівлі хвойними деревами та ялинковими прикрасами», доповнивши перелік місць для продажу ялинок.

На засіданні схвалили міські програми розвитку, підтримки та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, для всіх медичних закладів міста, Програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2021-2023 роки та Програма лікування стоматологічних захворювань у окремих пільгових категорій населення на 2021-2022 роки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *