На виконкомі призначили стипендію спортивній, творчо обдарованій молоді та їх керівникам

153922397_1316280712072386_8301281583419025812_n25 лютого під головуванням першого заступника міського голови Олександра Лисенка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Про це повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради.

Члени виконкому затвердили, зокрема, погодили розмір плати за навчання дітей в міських школах естетичного виховання.

Призначили стипендію провідним спортсменам, творчо обдарованим дітям і молоді, грошову винагороду їх керівникам на період із січня до червня 2021 року.

Опрацювали питання надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах на 3 500 грн. та виплати допомоги на поховання – 10 000 грн.

На доопрацюванні залишилося питання про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради «Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших міських об᾿єктів, встановлення пам᾿ятних знаків».

Окрім того, на виконкомі погодили місця торгівлі з продажу квітів до Міжнародного жіночого дня.

Також, затвердили протокол щодо перерахунку коштів із спецрахунків двох дітей, позбавлених батьківського піклування, для придбання житла.

Відповідні рішення ухвалили і щодо припинення опіки над неповнолітніми та втрати статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.