На виконкомі погодили місце розташування павільйонів біля стадіону “Локомотив”

13 квітня під час засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради ухвалили рішення про погодження місця розташування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Про це інформує сайт 18000.

Мова про 20 павільйонів поблизу стадіону «Локомотив». До засідання планувалося надати дозвіл на 10 павільйонів.

Відповідно до тексту опублікованого рішення, місцеве товариство “ДСП-плюс” має право облаштувати 20 тимчасових конструкцій, 10 з яких матимуть площу у 30 квадратних метрів, та ще 10 будуть площею 18 квадратних метрів. У підготовленому та оприлюдненому проєкті відповідного рішення мова йде лише про 10 кіосків, площею 30 квадратних метрів кожен.

Згідно з проголосованим документом, товариство має протягом шести місяців звернутися до управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста з заявою про виготовлення паспорту прив’язки. Саме ці документи стануть підставою для розміщення відповідних торговельних площ.

Рішення прийнято нібито за результатом звернення товариства з метою облаштування місць торгівлі у місті. Чи зверталися інші підприємства чи підприємці до місцевої ради з цією ж метою і яку відповідь отримували, – невідомо.

Директором товариства “ДСП-плюс” є Сергій Дерун, якого афілюють з діяльністю так званого ринку “Богдана”, де і планується розміщення даних конструкцій. Назва фірми цілковито співпадає з ініціалами підприємця – Дерун Сергій Петрович. Водночас бенефіціарами компанії офіційно зазначені інші особи: Юрій Бєлов та Катерина Галковська.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.