На виконкомі підтримали питання про виділення грошової допомоги смілянам

img_2410Під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На виконкомі опрацювали Програму організації та проведення заходів по галузі культури на 2021-2023 роки. Приємною новиною стало те, що цьогоріч передбачені кошти на придбання новорічної 16-ти метрової штучної ялинки для проведення новорічно-різдвяних свят, іграшок та гірлянд, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Члени виконавчого комітету схвалили надання одноразової грошової допомоги 14 жителям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах на загальну суму 10 500 грн та 6 особам – на поховання загальною сумою 6 000 грн.

Також, на виконкомі розглянули питання щодо створення комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітеті Смілянської міської ради.

Окрім того, члени виконком дали дозвіл на видалення 39 одиниць зелених насаджень, опрацьювали та схвалили 7 проєктів рішень, підготовлених службою у справах дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *