На виконкомі підтримали кандидатуру смілянки, яку представлять до почесної відзнаки “Мати-героїня”

Під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 18 проєктів рішень.

На виконкомі затвердили перспективний план роботи виконавчого комітету міської ради на 2023 рік, фінансові плани Смілянської міської лікарні, міської стоматологічної поліклініки, Центру первинної медико-санітарної допомоги та комунального підприємства «Кобзар» на 2023 рік.

Члени виконкому розглянули та ухвалили рішення щодо створення Смілянської міської субланки Черкаської районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту та внесли зміни до рішення виконавчого комітету «Про затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Смілянської міської ради».

Підтримано проєкт рішення про висунення кандидатури Тетяни Агаммедової, яка народила та виховала 5 дітей, до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Опрацювали питання виплати допомоги на поховання та надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста та особам, що тимчасово проживають в Смілі та опинилися в складних життєвих обставинах. Також, погоджено місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

У ході засідання було розглянуто й питання, які стосувались служби у справах дітей, що забезпечують соціальний захист та права неповнолітніх. З усіх ухвалені відповідні рішення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.