На виконкомі одноголосно підтримали рішення про відкриття промислового ринку у Смілі

96478666_1095392767494516_1459279872563085312_n13 травня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 12 членів виконкому, директор Смілянського центрального колгоспного ринку Володимир Супрун та група підприємців, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На початку засідання міський голова подякував членам виконкому за оперативне реагування та надання можливості підприємцям міста відновити роботу з продажу промислових товарів.

Володимир Супрун повідомив, що у разі прийняття рішення будуть відкриті три входи на ринок (нині відкритий вхід лише на продуктовий ринок).

Перед початком роботи буде проводитися температурний скринінг, на територію ринку будуть допускатися відвідувачі тільки у захисних масках чи респіраторах. Директор ринку також зазначив, що всі підприємці будуть письмово попереджені щодо неухильного дотримання правил торгівлі під час карантину.

Після обговорення та внесення змін до проекту рішення, члени виконкому одноголосно ухвалили рішення щодо відновлення роботи промислового ринку.

Також розглянули та прийняли два рішення щодо захисту прав та інтересів неповнолітніх.

На завершення засідання Олексій Цибко ще раз подякував присутнім членам виконкому за небайдужість та оперативність у прийнятті важливих рішень для життя міста: Олександру Ніколаєву, Віктору Овчаренку, Віталію Нечипоренку, Олександру Парахневичу, Олександру Гончаренку, Іван Власенку, Олексію Гончаренку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *