На виконкомі обговорили питання щодо відзнак, квартирного обліку та громадської вбиральні

img_2132Під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяло участь 7 осіб.

Начальник відділу культури Ірина Бобошко проінформувала про підготовку міського парку культури до роботи у весняно-літній період 2021 року. При розгляді питання міський голова Сергій Ананко надав доручення керівнику відділу культури забезпечити безкоштовний вхід у громадську вбиральню для відвідувачів, з метою збереження майна буде встановлено відеоспостереження.

Валентина Зборівська – начальник відділу молоді та спорту ознайомила членів виконавчого комітету з Програмою розвитку футболу в м. Сміла на 2021-2025 роки.

Заступник міського голови Тетяна Карло доручила керівнику відділу провести нагородження членів команди «ЯВІР-ОЛІМП», які стали володарями Кубку України з футзалу серед юнаків U-14.

Окрім того, на виконкомі дозволили списати Смілянській міській стоматологічній поліклініці дентрального ренгенапарата IRIX 2006 року випуску.

Також, тут опрацювали питання щодо передачі у власність 2-х жилових приміщень у гуртожитку, зняття з обліку осіб, а також питання прийому на квартирний облік.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *