На виконкомі не підтримали проєкт рішення про встановлення нормативів використання води

98200819_1100192447014548_2106890791099039744_n19 травня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли 10 членів виконкому. На порядок денний було винесено 6 питань, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Члени виконкому ухвалили рішення про створення міської комісії з питань тарифів, створення міського оперативного штабу з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Члени виконкому не пытримал та відправили на доопрацювання проєкт рішення щодо встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП “ВодГео”.

Перед обговоренням проєкту директор КП “ВодГео” Леонід Грищенко доповів про те, що підприємство розпочало встановлювати побудинкові лічильники обліку води та про закладення у тариф 21,4% технологічних втрат води.

Два додаткових питання стосувалися погодження місця розташування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності по вул. Репіна (напроти магазину “Люкс”) та об’єкту виїзної торгівлі по бульвару графа Бобринського між житловими будинками №№ 3 та 5. Щодо них були хувалені відповідні рішення. 

Члени виконкому також хувалили рішення щодо продовження строку перебування малолітньої дитини в сім’ї патронатного вихователя.  

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *