На виконкомі ухвалили рішення щодо харчування дітей та програми профілактики злочинності у місті

dsc_0132_014 січня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 8 членів виконкому.На порядку денному було 29 питань, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Члени виконкому ухвалили рішення щодо організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти у 2021 році за рахунок коштів міського бюджету для категорійних дітей, рішення про квартирний облік та заміни договорів найму житлового приміщення.

На засіданні розглянуті проекти рішень щодо списання основних засобів відділу культури (фортепіано Дитячої школи мистецтв), схвалено міську Програму профілактики злочинності в місті на період 2021-2025 років, утворено надзвичайну протиепізоотичну комісію при виконавчому комітеті.

Члени виконкому прийняли рішення щодо погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Перемоги (біля будівлі №26) та утворили комісію щодо регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами на території міста.

На засіданні розглянуті та прийняті рішення щодо правового захисту неповнолітніх, припинення опіки над неповнолітніми та втрати статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *