На викладання предмета «Захист України» витратять 1,74 млрд грн

Кабінет Міністрів підтримав пропозицію МОН щодо перерозподілу 1,74 млрд грн, які спрямують на закупівлю засобів навчання та комп’ютерного обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України».

За інформацією Міністерства освіти і науки, 100 млн з цих коштів планується спрямувати на професійний розвиток учителів предмета «Захист України» і 1,64 млрд грн – на закупівлю обладнання, передає osvita.ua.

У МОН зазначають, що рішення допоможе зробити уроки більш практико орієнтованими й забезпечити ефективне навчання відповідно до оновленої навчальної програми.

Очікується, що за виділені кошти будуть закуплені аптечки, тренажери для серцево-легеневої реанімації та зупинки кровотечі, навчальні тири й макети.

Також до переліку необхідного обладнання включено навчальні дрони й оснащення до них та навчальні набори для роботи з електронікою, зв’язком і 3D-друком.

Планується, що кошти будуть доступними для використання протягом 2024 року.

Особливості використання субвенції, критерії її розподілу між обласним бюджетом та бюджетами територіальних громад будуть затверджені МОН за погодженням із Мінфіном.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.