На виїзді зі Сміли в напрямку Умані розпочали ремонт дороги

161440044_10215012319500565_2244738268318632203_oСезон ремонтів набирає обертів – ще на одному об’єкті у Черкаській області почалися роботи у рамках проекту Президента України «Велике будівництво». Про це повідомили у службі автомобільнхи дорігу у Черкаській області.

На автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань розпочалися роботи із поточного середнього ремонту ділянки у Смілянському районі. Тут планують відновити понад 10,3 км дороги, починаючи від виїзду зі Сміли у напрямку Умані і до початку села Ротмістрівка. Ця ділянка автодороги Н-16 не ремонтувалася понад 40 років.

Вже почалися підготовчі роботи до ремонту. У рамках поточного середнього ремонту буде влаштовано новий конструктив дорожнього одягу, який складатиметься з кількох шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

В рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-01 буде виконано наступний комплекс робіт:

  • ліквідація місць пучиноутворень;
  • влаштування водовідведення;
  • укріплення узбіч;
  • влаштування з’їздів з дороги, трьох автобусних зупинок та пішохідних переходів з автономним освітленням, металевого огородження, дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Виконує усі ці роботи підрядна організація ТОВ «Ростдорстрой».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *