На вулицях Сміли триває обстеження дорожніх знаків

33864862_593657694334695_3011271278544814080_n29 травня виїзною комісією з питань роботи транспорту за зверненням ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» обстежено місце біля прохідної вул. Незалежності, 67, щодо застосування заходів впливу та дотримання правил дорожнього рухуна вказаній території з метою безперешкодного доступу до об’єктів громадського і цивільного призначення (банкомату) громадян та осіб з інвалідністю.

Для урегулювання ситуації доцільно встановити дорожній знак 3.21 «В’їзд заборонено», який передбачає заборону в’їзду усіх транспортних засобів з метою: організації відокремленого в’їзду і виїзду на майданчиках, що використовуються для стоянки транспортних засобів, майданчиках відпочинку, автозаправних станцій тощо, котрий буде встановлено після погодження комісією з питань роботи транспорту.
Також комісією обстежено дорожні знаки на вулицях Соборна, Мазура, Т.Шевченка, Б.Хмельницького, Кармелюка, які підлягають заміні та (або) будуть встановлено на виконання Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *