На вокзалах проведуть додаткову перевірку підвісних люстр

Lviv_Vokzal-11«Вокзальна компанія» Укрзалізниці запускає додаткову, позапланову перевірку всіх підвісних освітлювальних приладів на залізничних вокзалах. Це, ймовірно, пов’язано із випадком, який стався нещодавно на одному із вокзалів України.

28 січня на центральному вокзалі Дніпра провели планову заміну ламп люстри. Раптом, під час підняття люстри після чистки, обірвався трос, люстра впала на підлогу. Роботи відбувалися з дотриманням всіх правил безпеки. Ніхто з працівників чи відвідувачів вокзалу не постраждав.

Як інформують в Укрзалізниці, інфраструктура пасажирських перевезень, в тому числі вокзалів, вже багато років потребує оновлення, заміни та вкладення інвестицій. Термін експлуатації частини обладнання підходить до завершення і підтримка його в справному стані вимагає посиленої уваги від працівників. Лише з цього року, після виведення компанії на прибуткову діяльність та з ухваленням програми «Велике будівництво на Укрзалізниці» план оновлення інфраструктури був прийнятий. Він передбачає значне покращення як рухомого обладнання, так і обладнання на вокзалах протягом 2022 — 2024 років.

Правила перебування завжди можна знайти на сайті Укрзалізниці https://www.uz.gov.ua/passengers/pravbez/.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.