На в’їзді та виїзді зі Сміли облаштовують новітні майданчики для зважування в русі

126042044_749716995631038_3256837046249534252_oНа автодорогах державного значення Черкаської області до кінця року буде влаштовано 4 майданчики для зважування в русі WiM (Weigh-in-Motion).

Вже монтується перший майданчик на ділянці автодороги Н-01 Київ – Знам’янка на в’їзді в Смілу біля перетину автодоріг Н-01 та Н-16. Підрядним підприємством влаштовані фундаменти під габаритні ворота та триває монтаж цих воріт.

Загалом у Черкаській області до кінця 2020 року буде влаштовано 4 комплекси для зважування у русі WiM (Weigh-in-Motion): на в’їзді у Смілу зі сторони міста Городище та на виїзді зі Сміли в напрямку Кам’янки, на автодорозі Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань біля села Благодатне на в’їзді на дамбу через Дніпро та на автодорозі Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка поблизу міста Умань.

Як працює WiM?
Майданчик перекриває дорогу по всій ширині, а фіксація руху проводиться цілодобово. Навантаження на кожну вісь вимірюється як мінімум у трьох послідовних точках. Автоматично зчитується номерний знак, габаритні розміри, загальна маса, навантаження на кожну вісь та кожне колесо окремо, кількість осей, швидкість руху тощо. Похибка визначення загальної маси транспортного засобу не перевищує 5%.

Усі дані передаються до Укртрансбезпеки, які й мають, у разі виявлення порушень, накладати штрафи, інформує пресслужба САД у Черкаській області.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *