На відкритому чемпіонаті області сміляни вибороли 61 медаль

Пітенко2Нещодавно спортивна зала обласної СДЮШОР приймала відкритий чемпіонат Черкаської області з годзю-рю карате. Участь у змаганнях взяли 250 спортсменів з 14 клубів, серед яких були команди з Києва та Полтави. Не змогли пропустити це спортивне свято каратисти смілянського ДЮСШ «Олімп» та спортивних клубів «МОНАРХ» та «Отаман». Вихованці Сергія та Олександра Пітенків вибороли 61 медаль (25 золотих, 22 срібні та 14 бронзові).

Пітенко4Найбільше золота здобули: 5-річний Сегеденко Макар, 6-річні Барболюк Анна та Герасімов Михайло, 7-річний Самборський Артем, 8-річні Мачуцький Вадим, Панасенко Костянтин та Білякова Юлія, 9-річні Битяк Кирил та Убоженко Михайло, 10-річний Коваленко Дмитро,12-річний Резнік Андрій, 13-річна Бакай Єлизовета, 14-річний Флоров Кирил та ін.
Спортсмени та тренери дуже вдячні управлінню освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, що надали фінансову допомогу для цієї поїздки.
Зараз в ДЮСШ «Олімп» та спортклубі «МОНАРХ» тривають напружені тренування, адже наприкінці березня наші спортсмени візьмуть участь в чемпіонаті України з карате в м. Харків.
Олександр Шуть

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *