На Веб-порталі Пенсійного фонду України працює кабінет страхувальника

Смілянським пенсіонерам нагадують про те, що на Веб-порталі Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) працює кабінет страхувальника (роботодавця). Тут доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності. Також можна переглянути інформацію щодо сплати єдиного соціального внеску та заборгованості підприємства з цього виду платежу до Пенсійного фонду України, інформує Оксана Постьова, начальник відділу СІС та ЕР№3.

Якщо є порушення прав працівників, відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу.
У кабінеті також містяться відомості щодо звітності по сплаті єдиного соціального внеску, зауваження до звітності та рекомендації щодо усунення неточностей. Є можливість отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності (лікарняні) за формою Додаток 9 «Довідка про трудовий та страховий стаж». Раніш, первинні дані (довідка ОК-5) для розрахунку – страхового стажу та розміру заробітної плати – надавали працівники самостійно, після звернень до управлінь ПФУ особисто.
Вхід до кабінету роботодавець відбувається за допомогою електронного цифрового підпису.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *