На варті краси: майже півсотні черкащан завдяки центру зайнятості стали працювати косметологами

косметологСучасне життя диктує серйозні вимоги до зовнішнього вигляду людини. Часто досягти ідеальних результатів без сучасних технологій в косметології неможливо. А щоб отримати відмінний результат, потрібно записатися на прийом до косметолога.

Косметолог – фахівець, який збереже вашу молодість. Він піклується про красу і здоров’я обличчя, проводить процедури з догляду і лікування, піклується, зокрема, щоб зморшки з’являлися якомога пізніше.

Косметик повинен уміти визначити тип шкіри людини і призначити процедури, відповідні саме для цього типу. Лікар-косметик повинен, крім того, знати хвороби шкіри і методи їх лікування, уміти поставити діагноз і запропонувати методи лікування

Пройти відповідне навчання за професією «косметик», можливо за сприяння служби зайнятості у Харківському та Рівненському центрах професійно-технічної освіти. Після навчання слухачів курсу чекає гарантоване місце роботи, адже воно здійснюється за попередньо укладеним договором з роботодавцем.

З початку 2020 року від роботодавців Черкащини надійшло 49 вакансій у сфері б‘юті-індустрії, усі укомплектовані за сприяння обласної служби зайнятості.

Загалом, вакансії надходили від приватних підприємців Черкащини.

Що стосується громадян, які шукали відповідну роботу, то таких налічувалося 192 особи. На сьогодні на обліку обласної служби зайнятості перебуває 107 безробітних.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становив близько 6,5 тис. грн., інформують у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *