30-го травня працівники інспекції з благоустрою, екології та забудови міста разом з штабом по боротьбі з браконьєрством здійснили оперативно-профілактичний рейд на річці Тясмин, в ході якого вилучено та утилізовано 750 метрів рибальської сітки. Попри те, що нерестовий період вже закінчився, штаб по боротьбі з браконьєрством свою роботу не закінчує та продовжить проведення рейдів, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.
На Тясмині вилучили та утилізували 750 метрів сітки
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь