На Тясмині провели оперативно-профілактичний рейд та шукали порушників правил рибальства

95098172_1085113135189146_3748134409220390912_n29 квітня працівники інспекції з благоустрою, екології та забудівлі міста, Черкаського рибоохоронного патруля та поліцією провели оперативно-профілактичний рейд на річці Тясмин.

Їх проводять, щоб виявляти та затримувати браконьєрів, які здійснюють незаконний вилов риби, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Нерестова заборона з вилову біоресурсів стартувала на Черкащині 22 березня. Під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом.

Рибалити можна з берега в межах населеного пункту у дозволених місцях, за межами нерестовищ. Дозволена добова норма вилову – три кілограми.

Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання.

Під час нересту також забороняється проведення вибухових та гідротехнічних робіт, видобуток піщано-гравійної суміші, розчистки русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення тощо.

Промислове рибальство заборонене під час нересту.

Порушення Правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності.

Повідомити про порушення Правил рибальства, Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів або отримати додаткову інформацію щодо нерестової заборони можна за телефоном всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії» Держрибагентства: 0 (800) 50-52-50.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *