НА ТРАСІ ЗОЛОТОНОША-ЧЕРКАСИ-СМІЛА-УМАНЬ ПРОВЕЛИ АВАРІЙНИЙ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ

На автомобільній дорозі загального користування національного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань підрядними організаціями Служби автомобільних доріг у Черкаській області 19 грудня було проведено аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття.
Через різкі добові перепади температур та домінування опадів у вигляді мокрого снігу або дощу зі снігом, на автодорогах області утворюється руйнування дорожнього покриття. Використовуючи сприятливі погодні умови, автодорожники Черкаської області провели аварійний ямковий ремонт для покращення стану дорожнього покриття.
Насамперед ямковим ремонтом було відремонтовано найбільш проблемні ділянки, що найбільше загрожують безпеці дорожнього руху.
Аварійний ямковий ремонт було проведено 19 грудня на чотирьох ділянках автодороги Н-16 – на 6 км у Золотоніському районі та 22-23 км траси (міст через річку Дніпро), на 155-156 км у Звенигородському районі та на 180-200 км автодороги Н-16 у Тальнівському районі Черкаської області.
В умовах зими аварійний ямковий ремонт, виконується за технологією, яка дозволяє проводити ремонт навіть при зниженні температури повітря до від’ємних відміток, і проводиться для захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування.
Як зазначили у Службі автомобільних доріг у Черкаській області, цей тимчасовий захист дозволить захистити асфальтобетонне покриття від негативного впливу природних факторів та забезпечить безпечний проїзд автотранспорту.
У разі сприятливих погодних умов, аварійний ремонт триватиме, в першу чергу, на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *