На транспортній комісії обговорили результати перевірки автобусного маршруту №3

img_20191119_09165819 листопада під головуванням заступника міського голови Павла Іщенка відбулося засідання комісії з питань роботи транспорту. На порядок денний було винесено три питання. 

Члени комісії розглянули звернення мешканців будинку №3 на бульварі Бобринського щодо встановлення шлагбауму при в’їзді на подвір’я будинку.

Завдівач сектору транспорту та зв’язку управління житлово-комунального господарства Лариса Ратійова ознайомила членів комісії з результатами проведення обстеження перевезення громадян на міському автобусному маршруті загального користування №3 з 11 до 17 листопада.

За цей час перевезено 1962 чоловік, з яких пільгових пасажирів – 881 чол., платних – 1081 чол. За результатами моніторингу у 2018 році за тиждень було перевезено 2569 осіб, що  свідчіть про зменшення пасажиропотоку на даному маршруті.

Комісія ухвалила рішення щодо перевірки розрахунків тарифу, поданого перевізником Володимиром Меркуловим, який обслуговує маршрут №3 за тимчасовою угодою. Комісія рекомендувала управлінню ЖКГ розробити проект міської програми ради щодо відшкодування збитків перевізникам на збиткових маршрутах. 

Комісія також розглянула звернення громадської організації щодо організації та регулювання стоянок автотранспорту, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *