На території Смілянської громади продовжили карантинні заходи до 1 жовтня

послаблення карантинуПродовжити до 1 жовтня 2021 року включно на всій території Смілянської міської територіальної громади адаптивний карантин у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ і НС. Протокол засідання опубліковано на офіційному сайті Смілянської міської ради.

Нині на території Смілянської територіальної громади встановлено “зелений” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Через епідеміологічну ситуацію на території Черкаської області продовжено заборону на:

перебування в громадських будинках і спорудах, транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту;
перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
проведення масових заходів, у тому числі в розважальних закладах і закладах харчування, без одягнутих засобів індивідуального захисту;

Щодо останнього, обмеження не застосовуються якщо в усіх учасників є негативний результат тестування на COVID-19, проведеного не більш, як за 72 години до заходу, або документи, що підтверджують отримання повного курсу вакцинації.

Також заборонено перевезення пасажирів в автобусах, залізничному транспорті в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння.

Заборонена й діяльність суб’єктів господарювання, які працюють без маркування дистанції в черзі, усі працівники мають бути в масках або респіраторах, також має бути обов’язково централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери.

Окрім того, заборонено проведення планових оперативних втручань з метою економії кисневого ресурсу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.