На території Сміли та Смілянського району проводиться місячник здачі зброї

two_column_hh7ynbIC1-1-e1467720250242Смілянським відділом поліції ГУНП в Черкаській області в період з 6 вересня по 6 жовтня 2017 року, з метою попередження фактів незаконного зберігання та розповсюдження зброї і вибухівки, спецзасобів, їх використання у злочинних цілях і не за призначенням, на території м. Сміла і Смілянського району проводяться профілактичні заходи, спрямовані на вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.
Згідно частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою та другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
Національна поліція попереджає, нагадує – за носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збування вогнепальної зброї, бойових приписів, вибухових речовин без передбаченого законом дозволу – передбачається позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

За носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, кастетів чи іншої зброї без передбаченого законом дозволу карається штрафом, або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі до трьох років.

За вчинення правопорушення за ст. 190 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам, або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї», та ст. 191 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил зберігання, носіння, або перевезення зброї чи боєприпасів», на правопорушника накладається штраф, та вилучається зброя, а особи будуть притягнуті до відповідальності, згідно чинного законодавства.
При добровільній здачі зброї та боєприпасів працівнику, який відповідає за їх зберігання, або старшому інспектору-черговому, громадянами подається заява про добровільно здану чи знайдену зброю, боєприпаси. За довідками звертатися в дозвільну систему Смілянського відділу поліції за адресою: м. Сміла, вул. Перемоги, 13 тел. 0987617925,0939245447.
Смілянський відділ поліції звертається до громадян: «Якщо Ви володієте будь-якою інформацією щодо фактів незаконного поводження зі зброєю, повідомте, будь ласка, про це поліцію. Конфіденційність гарантовано!»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *