На території області активізувалися псевдоподатківці

обережно шахраїПодатківці Черкащини попереджають, у період дії воєнного часу на території Черкаської області невстановлені особи дуже активно здійснюють шахрайські дії по відношенню до суб’єктів господарської діяльності.

Злочинці телефонують та надсилають повідомлення, представляючись керівництвом та посадовими особами обласного управління ДПС або довіреними особами посадовців, здійснюють психологічний тиск на підприємців, з метою незаконно заволодіти грошовими коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій, уникнення проведення перевірок тощо). Зазначені особи пропонують перераховувати грошові кошти на карткові рахунки різних банківських установ України.

На сьогодні активізувались шахраї на території міста Звенигородка та Уманського району, а також не є виключенням, що подібні дії будуть відбуватись по всій Черкаській області.

Головне управління ДПС у Черкаській області вкотре звертає увагу, що посадові особи органів ДПС діють виключно в межах повноважень та не можуть звертатися до платників з подібними проханнями.

Для запобігання діяльності шахраїв будьте пильними та обачними, уважно перевіряти інформацію, не піддаватися на провокації та ні за яких обставин не перераховувати кошти!

У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, намагайтесь зібрати всю можливу інформацію (прізвища, ім’я, номери телефонів, номери карткових рахунків тощо) та передати її до правоохоронних органів.

Якщо ви постраждали від дій аферистів або маєте інформацію про подібні випадки, просимо негайно повідомляти про це підрозділи Національної поліції у Черкаській області за номером телефону – 102, або Головне управління ДПС у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *