На території колишнього РПЗ у Смілі планують створити індустріальний парк

249712382_1654919244712676_280822526274896583_nВідбулась зустріч керівництва Сміли із потенційним інвестором. Представник швейцарської групи компаній “Стюард прайм глас” («Steward prime class») Олександр Моляка спочатку оглянув площі колишнього радіоприладного заводу та поля фільтрації коло нього. Саме на цій території, як зазначив секретар Смілянської міської ради Юрій Студанс, планують створити індустріальний парк типу Brownfield.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Олександр Моляка повідомив, що американські інвестори, яких він представляє, хочуть втілити унікальний проект – побудувати в Україні найбільший в Європі завод із виробництва скла флоат-методом. Запланована потужність цього підприємства 600 тонн на добу, в яке буде інвестовано понад 300 млн євро. Наразі, запропоновану у Смілі ділянку, розглядають як потенційно можливу для розміщення заводу та супутніх виробництв.

Керівництво міста запросило на зустріч і сусідів, що вже здійснюють діяльність на суміжних територіях колишнього РПЗ. Це керівники ТОВ «Континент-груп», швейної фабрики «Славна», ТОВ «Агрохімпродук». Цим підприємствам міська влада пропонує об’єднатись в один індустріальний парк, що дасть певні преференції та пільги підприємцям, відповідно до законодавства про індустріальні парки.

Головуючий на зустрічі Юрій Студанс наголосив, що керівництво міста прагне всіляко сприяти бізнесу, щоб він в Смілі розширював вже наявні виробництва і заходив з новими інвестиціями. А створення такої моделі як індустріальний парк – це поштовх для розвитку міста та покращення його економічного стану.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *