На території черкаського гіпермаркету надзвичайні служби провели масштабні навчання

IMG_73353511 лютого в Черкасах рятувальники провели масштабні навчання на території будівельного-господарчого гіпермаркету. Передумовою цьому стала пожежа, яка 2 лютого виникла на аналогічному об’єкті в Первомайську Миколаївської області, і вогонь розповсюдився на площу близько 4 тис. кв. м, інформують в обласному управлінні ДСНС.

Тактичних задумфв було три. Спочатку рятувальники ліквідували пожежу у гіпермаркеті на площі 100 кв.м. Під час 2 етапу навчань рятувальники відпрацювали дії під час виявлення відвідувачами ємності з невідомою хімічною речовиною. На 3 етапі співробітники ДСНС відпрацювали виявлення вибухонебезпечних предметів.

Загалом участь у навчаннях взяли 15 одиниць пожежної та спеціальної техніки та 78 рятувальників. Завдяки вчасному оповіщенню працівників Служби порятунку, правильним діям керівництва об’єкту, співробітників ДСНС та інших залучених до навчань служб (ГУ НП в Черкаській області, КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», СБУ та інші) впродовж 30 хвилин, умовну пожежу в гіпермаркеті вдалося спочатку локалізувати, а потім повністю ліквідувати.

Також співробітники ДСНС мали змогу відпрацювати порятунок людей з-під завалів, надання домедичної допомоги постраждалим, ліквідації подій пов’язаних із невідомими хімічними речовинами та знешкодження вибухонебезпечних матеріалів.

Підбиваючи підсумки навчань, перший заступник начальника Управління Андрій Хижняк зазначив, що рятувальники постійно тренуються та знаходяться у бойовій готовності.

Такі навчання у Черкасах організували та провели вперше. Завдяки ним співробітники Служби порятунку відпрацювали злагодженість дій не лише між пожежно-рятувальними підрозділами, а і між оперативними службами які задіються на ліквідацію таких масштабних надзвичайних подій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.