На «тепле» кредитування черкащани залучили майже 25 млн грн

енергозбереження теплоЖителі Черкащини продовжують залучати кошти на енергоощадність. За травень-жовтень уповноважені банки – АТ Ощадбанк, АБ Укргазбанк, АТ Укрексімбанк – видали 629 кредитів на 24,8 млн грн, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

За 2016-2020 роки отримали часткову компенсацію відсоткової ставки за кредитами 356 позичальників. Їм відшкодували 785,1 тис грн.

Держенергоефективності здійснило чергову компенсацію за «теплими» кредитами, а саме – виплатило 38,8 млн грн компенсацій населенню та ОСББ відповідно до реєстрів позичальників, наданих банками у жовтні. Всього у 2020 році із державного бюджету учасникам програми вже компенсовано майже 302 млн грн (із виділених 400 млн грн на цей рік.

«Співфінансування «теплих кредитів» з кількох джерел – держави, місцевої влади, населення – стимулює українців до активнішого впровадження заходів з енергоефективності. У результаті зменшується споживання газу, населення заощаджує на платіжках та покращує свій комфорт», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура, підписуючи реєстри для відшкодування.

Водночас Костянтин Гура зауважив, що програма завершується у цьому році.

«За ініціативи Міненерго та Держенергоефективності було розроблено та Урядом прийнято рішення щодо продовження «теплих кредитів» у 2021 році для індивідуальних будинків. І для того, щоб ще сотні тисяч родин відчули переваги енергоефективності, вкрай важливо передбачити фінансування програми у проєкті Державного бюджету на 2021 рік», – наголосив К.Гура.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *