На тарифній комісії розглянули питання тарифів на тепло

img_20181106_1214566 листопада під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося засідання міської комісії з питань тарифів, у роботі якої взяли участь 9 членів комісії. Для розгляду комісією КП «Смілакомунтеплоенерго» були подані розрахунки по тарифах для виробництва теплової енергії.

До підприємства звернулося ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД» (м. Черкаси) з пропозицією укласти договір на постачання природного газу з листопада місяця за ціною 11 500 грн з ПДВ за 1000 куб. м. на умовах оплати: по 30% до 10 числа місяця поставки, 20 числа місяця поставки, 20% до 30 числа місяця поставки та 20% до 07 числа місяця після місяця поставки. Даний вид розрахунку можливий тільки за умовою надання компанії гарантій від влади за комунальне підприємство, або інших гарантій, які реально забезпечать можливість розрахунку за поставлений газ перед підприємством (вартість газу НАК «Нафтогаз» нині складає 8 550 грн за 1000 куб. м. –  міський голова відмітив про проведення майбутніх переговорів з НАК «Нафтогаз» з питання постачання газу).

На засіданні було зазначено, що основним споживачем теплової енергії підприємства є населення – 70%. Для виробництва 1 Гкал теплової енергії підприємством споживається 167 куб. м газу, 77% у тарифі складають енергоносії (72% – газ, 5% – електроенергія).

При запропонованому комісії тарифу для населення  86,38 грн за кв. м або 3 051,57 грн за 1 Гкал (при рентабельності 2%) основні витрати складають:   

 • 1 662,87 грн – вартість газу;
 • 109,43 грн – вартість електроенергії;
 • 331,67 грн – на оплату праці;
 • 104,85 грн – матеріальні витрати.

Для підприємств (при рентабельності 10%, знижено членами комісії – пропонувалось підприємством 15%) вартість за 1 Гкал. теплової енергії обійдеться в 3 257,05 грн.

Після бурхливого обговорення за участю громадськості пропозицій підприємства, тарифною комісією було ухвалено відповідне рішення та дані тарифи будуть запропоновані на затвердження виконавчому комітету міської ради, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

2 коментарі “На тарифній комісії розглянули питання тарифів на тепло”

 1. Світлана коментує:

  Це найдорожчий тариф по Україні!!!
  Якщо людина не спроможна платити за таким тарифом,
  потрібно дати їй можливість відмовитися від послуги.

  Газ, електроенергію, воду відрізають неплатникам.
  Хліб у магазині не візьмеш, якщо не маєш грошей.

  Чому тепло постачають примусово? Вмри, піди під суд, у боргову яму, але заплати!..

 2. Лідія коментує:

  Що робити,якщо я не хочу такого тепла? Я не в змозі оплатити такі послуги? Який вихід? Не платити зовсім,може самі відріжуть за несплату?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *