На Смілянщині пройшов футбольний турнір пам’яті героя АТО

DSCN986612З початку збройного конфлікту на сході, безліч сімей змушені проводжати в останню путь своїх рідних, залишаючи для себе лише їх імена. Саме таким і стало ім’я Віктора Холодняка, що викарбовано багрянцем в історії сіл Ковалиха та Тернівка. Футбольний турнір пам’яті героя АТО, що проходив 30 липня на Ковалиському сільському стадіоні, зібрав навколо себе футболістів-аматорів, які вирішили увіковічнити загиблого саме в такий спосіб. Ініціатором і людиною, що започаткувала змагання пам’яті Віктора Холодняка, виступив Ковальський сільський голова Василь Ярута, який радо вітав спортсменів суботнього ранку.

Окрім сільського голови, футболістів з’їхалися привітати завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Горобець, директор СТОВ «Перемога» Віктор Сліпенко та депутати районної ради, які, урочисто відкривши змагання, віддали шану загиблому хвилиною мовчання.

Не дивлячись на негоду, 6 команд завзято виборювали право на вихід зі своєї групи і шанс поборотися за бажаний трофей у фіналі. Головний поєдинок турніру проходив між двома флагманами районного чемпіонату, командами «Явір» (с. Балаклея) та «Сунки-Юнайтед» (с. Сунки). За порівняно рівної гри, гостям з Балаклеї все ж пощастило реалізувати один із моментів і з мінімальним відривом вирвати перемогу в сунківчан (1:0).

За інформацією сектору у справах

сім’ї, молоді та спорту  районної державної адміністрації

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *