На Смілянщині залишається актуальною потреба в працівниках робітничих професій

Основними формами роботи Смілянського міськрайонного центру зайнятості, які допомагають визначити та врахувати вимоги роботодавців до працівників є: відвідування підприємств, опитування роботодавців щодо перспективної потреби в кадрах, проведення масових заходів для роботодавців, робочі зустрічі керівництва центру зайнятості з представниками ринкоутворюючих підприємств.

На сьогодні роботодавці міста і району потребують працівників робітничих професій, а саме: електрогазозварників, водіїв, трактористів, верстатників, токарів, фрезерувальників тощо.

Прикладами тісної співпраці з роботодавцями може слугувати взаємодія Смілянського міськрайонного центру зайнятості з  такими підприємствами як: ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій», ПРАТ «Спектр Сміла», ДП «Черкаське військове лісництво», КЗ «ЧОПЛ» Черкаської обласної ради,  ТОВ «Смілянський ливарний завод», Центральна районна лікарня, КП «ВОДГЕО»  та іншими.

Також за ініціативи міськрайонного центру зайнятості з початку 2018 року укладено 22 договори із сільськими радами Смілянського  району, управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації та міським відділом культури щодо залучення безробітних громадян до громадських робіт, в яких взяли участь  121 особа.

«Тісна співпраця з роботодавцями відіграє важливу роль у питанні щодо підбору необхідних кадрів. Спеціалісти центру зайнятості постійно дбають про вдосконалення методів роботи з надання комплексних послуг для соціальних партнерів», – зазначає директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

Довідково: міськрайонним центром зайнятості ведеться цілеспрямована робота щодо використання можливості стажування безробітних під замовлення роботодавців з подальшим працевлаштуванням. За 7 місяців 2018 року укладено 143 договори на проходження  стажування.  Всього у 2018 році  217 безробітних  проходили професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації.

Активна співпраця із місцевими роботодавцями сприяла надходженню протягом 7 місяців цього року 1377 вакансій, з них укомплектовано за сприянням служби зайнятості 1163.  За цей період  працевлаштовано  1209  осіб, з них – 348 безробітних громадян, які відносяться до  соціально незахищених категорій населення, зокрема  18 осіб  з числа учасників АТО та 24  особи  з інвалідністю.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *