На Смілянщині оздоровили майже 1,5 тисячі дітей

e117aa5c555794521cf147d3c009fea0_XL_resizeУ малій сесійній залі Будинку рад Черкаської обласної державної адміністрації провели розширене засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді. Від Смілянщини участь у засіданні взяли участь заступник голови Смілянської районної державної адміністрації Сергій Глізнецов та завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Горобець. 

Головне питання – підбиття підсумків проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2019 році.

Так, у Смілянському районі всього послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 1 тис. 458 дітей – це 75,2 % від загальної кількості.

Влітку на території району працював ДОТ «Тимурівець», де відпочили, зокрема, 11 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також  дитячий оздоровчий табір «Козацька Фортеця», розташований в с. Плескачівка Смілянського району. За співпраці сектору у справах сім’ї, молоді та спорту з дирекцією табору для району надано 20 безкоштовних путівок для дітей АТО.

На базі закладів загальної середньої освіти Смілянського району  функціонували 27 таборів з денним перебуванням з них 1 праці та відпочинку, в яких послугами відпочинку охоплено 859 дітей.

В районі 100% послугами оздоровлення та відпочинку охоплено дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей учасників АТО, загиблих в зоні проведення АТО.

За сумлінну працю, високий професіоналізм подякою управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації нагороджено директора ТОВ “Дитячий оздоровчий табір “Тимурівець” Ольгу Гулу, інформує сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Смілянської РДА.

 
 
 
 
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *