На Смілянщині відбувся авіафестиваль “ЯСЛА”

de48f7469343cb38Виставка авіатехніки, показові та пробні польоти і дитяча авіамайстерня — у Ротмістрівці на Смілянщині втретє організували фестиваль малої авіації “ЯСЛА”. Про це інформує Суспільне.

Головна новинка цьогорічного зльоту — “Аеробачення” — фінал конкурсу пісень на авіатематику. Назва фестивалю розшифровується як “Я люблю Саміт Любителів Авіації”.

Головна його мета — об’єднати пілотів, аматорів та людей, які самі будують, конструюють і модернізують літальні апарати.

В межах фестивалю організували виставку саморобних літальних апаратів. Ці моделі оглядала технічна комісія, яка давала свої рекомендації.

Мета організаторів — дати можливість пілотам та конструктором поділитися досвідом, а ще — дізнатися як зробити так, щоб зареєструвати свої вироби та мати змогу “офіційно” на них літати, зазначив голова оргкомітету Володимир Осичнюк.

Зі своїми літальними апартами на Черкащину з’їхалися учасники з усієї України. Мали бути й з-за кордону, однак завадила пандемія: довелося обмежетися відеопривітаннями.

Разом із експериментальними моделями зібрали близько сотні апаратів. Однак підніматися в повітря дозволили виключно зареєстрованим літакам.

Гості фестивалю мали нагоду політати з досвідченими пілотами.

За словами Володимира Осичнюка, крім вистаки та польотів, у цьогорічній програмі фестивалю були майстер-клас по парапланеризму, авіамайстерня для дітей, кубинська вечірка з ді-джеями та пілотські “посиденьки”, на яких вони мали нагоду поділитися досвідом.

А ще — фінал конкурсу “Аеробачення”, де виконавці презентували свої авторські пісні про авіацію українською мовою.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *