На Смілянщині триває модернізація ліній електропередачі

1623244298_sequence-03_00_33_56_19_still013У ПАТ «Черкасиобленерго» тривають роботи із модернізації ліній електропередачі. Нині роботи проводять у Смілянській міській філії Товариства, інформують у ПАТ “Черкасиобленерго”.

Проводять капітальний ремонт повітряної лінії 0,4 кВ від ТП 54, яка обслуговує жителів вулиці Карла Маркса. Загалом від ТП 54 йде три лінії, силами енергетиків тут планується замінити 32 опори, також проведуть перетяжку дротів та ремонт лінійних вводів до будівель, – зазначив головний інженер Смілянської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» В’ячеслав Кулініч.

Для стабільного електрозабезпечення цього району замінять майже кілометр проводу на більш якісний, а саме самоутримний ізольований провід На балансі Смілянської міської філії знаходиться близько 230 кілометрів повітряних ліній 0,4 кВ, з них – 30 кілометрів – 10 кВ.

За словами директора Смілянської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Руслана Вітра, виконується реконструкція електричних мереж задля стабільного електрозабезпечення жителів Сміли та району. Ці роботи забезпечать набагато вищий рівень якості напруги та зменшення скарг від споживачів. Капітальні ремонти ліній електропередачі забезпечують надійне, безперебійне живлення споживачів, а також зменшення втрат електроенергій і найголовніше – це безпека жителів Сміли.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *