На Смілянщині триває інформаційна компанія щодо легалізації праці

так легальній зарплатіНа Смілянщині продовжується інформаційно–роз’яснювальна робота з питань детінізації ринку праці, що дозволить не тільки легалізувати соціально-трудові відносини, але й забезпечити соціальні гарантії найманим працівникам, максимально уникнути трудових конфліктів та спорів.

В І кварталі цього року, 224 суб’єктів господарювання сфери торгівлі, громадського харчування були проінформовані працівниками Смілянського центру зайнятості щодо неприпустимості використання найманої праці без оформлення трудових відносин та виплати «тіньової» заробітної плати, повідомила Ольга Дар’єва, начальник відділу взаємодії
з роботодавцями Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

21 роботодавець взяв участь у семінарах на тему: «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам, у тому числі особам з інвалідністю».

Також проводяться інформаційні заходи міжвідомчою робочою групою, утвореною виконкомом Смілянської міської ради, до складу якої входять представники органів місцевого самоврядування, територіальних органів ПФУ, ДПС України та Фондів соціального страхування, в т.ч. фахівці служби зайнятості.

З початку року провели обстеження 192 суб’єктів господарювання. Підприємці були повідомлені про відповідальність за використання найманої праці без оформлення трудових відносин, що є грубим порушенням законодавства про працю та карається чималими штрафами.

Результати інформаційної компанії:
виявлено та зареєстровано нових працівників – 64;
легалізовано доходу – 388,4 тис. грн.;
додатково надійшло ПДФО – 69,9 тис. грн.;
додатково надійшло ЄСВ – 85,4 тис. грн..

Роботодавцям Смілянщини нагадують, за використання незадекларованої праці, накладається штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

На сьогоднішній день – це 180 тис. грн., що суттєво впливає на фінансову стабільність.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *