На Смілянщині проводять навчання з територіальної оборони

З 5 до 11 серпня на Смілянщині, як в цілому по Черкаській області, проходяться навчання з територіальної оборони. Загалом, наша область восьмою проводить їх в Україні, інформує офіційний сайт Смілянської РДА.

Мета навчань –  підготувати особовий склад до управління підпорядкованими підрозділами.

Офіцерів, залучених до зборів, навчатимуть інструктори, які брали участь у бойових діях на Сході країни.

118-та окрема бригада територіальної оборони перебуває у складі оперативного командування «Північ». Основні ж завдання тероборони такі:

– охорона та захист державного кордону;

– забезпечення умов для надійного функціонування органів влади, військового управління, стратегічного розгортання військ;

– охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;

– боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;

– підтримання правового режиму воєнного стану.

Соціальні гарантії військовозобов’язаних, призваних на навчання з територіальної оборони:

За резервістами оперативного резерву першої або другої черги на час проведення зборів (зокрема час проїзду до місця їхнього проведення й назад) зберігаються місце роботи незалежно від підпорядкування та форм власності підприємства, а також займана посада та середньомісячна заробітна плата.

Залученим на збори виплачують грошове забезпечення від військового комісаріату. Також учасників зборів безкоштовно забезпечують військовою формою одягу, харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням.

Якщо ж військовослужбовець оперативного резерву захворів під час зборів та продовжує хворіти після їхнього закінчення, за ним зберігається місце роботи та займана посада, а з дня закінчення зборів замість зарплатні виплачують допомогу з тимчасової непрацездатності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *