На Смілянщині прокуратура вимагає повернення землі з приватної власності

земляСмілянська прокуратура встановила, що на території Регіонального ландшафтного парку «Трахтемирів» знаходиться земельна ділянка площею 1,25 га вартістю понад 8 млн грн, яка передана у приватну власність внаслідок численних порушень чинного законодавства та належить громадянину України.

Зазначена земельна ділянка має особливий статус цільового призначення (особливо цінних земель природно-заповідного фонду), а також згідно з положеннями цивільного законодавства належить до земель обмеженої оборотоздатності, що суперечить використанню її для ведення особистого селянського господарства.

Також відомо, що будь-які рішення з приводу вилучення спірних земель, зміни їх цільового призначення відповідними уповноваженими органами державного нагляду (контролю) не приймалися.

Реагуючи на виявлені порушення вимог законодавства, прокуратурою пред’явлено позов до Канівського міськрайонного суду щодо повернення земель природно-заповідного фонду у державну власність.

Захищаючи інтереси держави, органи прокуратури постійно реагують на випадки порушення законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.