На Смілянщині продовжує ходу профорієнтаційний «КВЕСТ»

53915347_379077952928071_3056252853287911424_oПід час весняної акції «Випускник- 2019» з метою. популяризації професій сфери залізничного транспорту та за сприянням «ПАТ «Укрзалізниця» для старшокласників загальноосвітніх шкіл Сміли було організовано профорієнтаційний «Квест».

Задля мотивації старшокласників до усвідомленого професійного вибору спеціалісти Смілянського міськрайонного центру зайнятості провели три етапи профорієнтаційного КВЕСТу «Моя професія». Його учасниками стали учні восьмих класів шкіл №№ 11 та 13, інформують у центрі зайнятості.

Восьмикласники отримали багато цікавої та потрібної інформації про професії, навчилися аналізувати професію за предметом праці, метою праці, умовами праці та засобами праці. Така робота дає можливість глибше вивчити ці професії. Діти навчилися самостійно збирати інформацію про професії залізничної сфери та навчальні заклади, в яких можна оволодіти цими професіями. Також кожен клас отримав завдання щодо створення презентації професії за спеціальною структурною схемою. На третьому етапі фахівцем з профорієнтації Олександром Скомкіним проведено тестування на визначення професійної спрямованості, під час якого учасники заходу з’ясували свої схильності та професійні уподобання.

Аби познайомитись з професіями «зсередини» заплановано професіографічні екскурсії в локомотивне та вагонне депо «ПАТ «Укрзалізниця». Директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська зауважила, що проведення таких заходів сприяє активізації та розширенню знань про різноманітний світ професій старшокласників, ознайомленню з сучасними потребами та перспективами ринку праці, правилами вибору професії, та як результат – формуванню відповідального ставлення до планування професійної кар’єри та успішної самореалізації молодої людини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *