На Смілянщині – одні з найвищих показників ураженості на окремі інфекції

інфекціїЗа результатами щомісячного моніторингу захворюваності на особливо небезпечні інфекції з початку року захворювання на сибірку, бруцельоз, висипний тиф, сказ та туляремію не реєструвались.

Про це інформують у Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Захворюваність на хворобу Лайма зменшилась на 36,7%. Зареєстровано 269 випадків захворювання проти 425 за аналогічний період 2018 року. Кількість хворих в м.Черкаси становить 43,4 % від усіх зареєстрованих в області. Найвищі інтенсивні показники захворюваності на хворобу Лайма відмічаються в Канівському, Городищенському, Корсунь-Шевченківському районах.

Зареєстровано 4 випадки захворювання на лептоспіроз в Городищенському, Драбівському, Уманському та Христинівському районах.

Захворюваність на активний туберкульоз органів дихання зменшилась на 1,56%. Зареєстровано 378 випадків проти 384. Кількість туберкульозу, підтвердженого бактеріологічно становить 242 випадки проти 208, ріст на 16,35%.

Найвищі інтенсивні показники в Смілянському, Катеринопільському,Городищенському, Лисянському та Уманському районах.

Кількість виявлених випадків педикульозу зменшилась на 10,58%, відповідно 186 та 208 випадків. Найвищі показники ураженості педикульозом в м. Сміла, Лисянському, Кам’янському та Чорнобаївському районах.

У вогнищах проведені всі необхідні протиепідемічні заходи. Повторні захворювання не реєструвались.

Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України продовжує моніторинг стану захворюваності на особливо небезпечні інфекції в області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.