На Смілянщині 30 дітей перебувають у складних життєвих обставинах

Загалом в області проживає 2 171 дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, з них 2 001 (92,2%) проживають і виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу.

У 2020 році в області усиновили 36 дітей, під опіку, піклування влаштували 239 дітей, у прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу – 81, розповіла начальниця служби у справах дітей Черкаської облдержадміністрації Оксана Покатілова на нараді, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Разом з тим, показник охоплення посиротілих дітей сімейними формами виховання протягом останніх трьох років не зростає і залишається на рівні 92%.

– Важливим напрямком роботи є вчасне виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Такі діти потребують особливої уваги. Найбільша їх кількість у Кам’янському районі – 48, Черкаському – 42, Смілянському – 30 та Черкасах – 35, – каже Оксана Покатілова.

На 31 грудня 2020 року службами у справах дітей обліковуються 462 дитини. З них 441 проживає у сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 18 дітей зазнали насильства, 3 – систематично самовільно залишають місце постійного проживання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *