На Смілянщині виявили чорних лісорубів, які рубали дерева у заказнику

Працівники державної лісової охорони Смілянського лісового господарства спільно з працівниками поліції виявили на гарячому чорних лісорубів. Чоловіки рубали дерева у заказнику місцевого значення “Теклінська дача”.

Щоб виявити зловмисників знадобилось трохи часу. Спочатку рейдова група під час обʼїзду лісових масивів виявила 13 спиляних пнів та складені метрові колоди. Знаючи, що зловмисники повернуться, щоб забрати незаконно зрубану деревину, лісівники поставили фотопастку навпроти місця незаконної заготівлі.

Фотопастка спрацьовує на рух, тож як тільки за кілька днів чоловіки приїхали забирати і дорубувати деревину, лісівники спільно з поліцією виїхали на місце і затримали їх.

За результатами огляду ділянки виявлено 14 зрубаних дерев. Відкрито кримінальне провадження, на місці працює слідча група. Незаконно зрубана деревина, автомобіль та знаряддя праці лісорубів вилучені. За результатами експертизи буде підраховано розмір збитків, завданих державі.

Згідно зі статтею 246 ККУ порушникам загрожує штраф від тисячі пʼятсот до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від трьох до пʼяти років, або ж позбавлення волі на той самий строк, повідомили у ДП “Ліси України”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.