На Смілянщині податківці активно співпрацюють з представниками місцевого бізнесу

На Смілянщині триває роз’яснювальна кампанія щодо новацій податкового законодавства. Платникам нагадують про відновлення положення щодо відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Платникам нагадали, що умовою дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО є реєстрація РРО/ПРРО у контролюючому органі. Ознайомлюють з покроковою процедурою реєстрації, повідомляють про змогу користуватись безоплатним програмним рішенням від ДПС – ПРРО, функціонал якого відповідає законодавчим вимогам. А придбання, оновлення та застосування не потребує витрат та спеціальних навичок користувача.

Також податківці повідомили про можливість використання покрокової інструкція щодо завантаження програмного забезпечення на офіційному вебпорталі ДПС: Головна/БАНЕР/програмні РРО https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro. Суб’єкти господарювання отримують інформаційні матеріали та роз’яснення стосовно змін у порядку застосування РРО/ПРРО.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.