На Смілянщині фахівці обласного ЦКПХ проводять інформаційні заходи щодо протидії туберкульозу

Спеціалісти Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб продовжують проводити інформаційні заходи у межах місячника протидії туберкульозу серед жителів громад.

Так, фахівці Смілянського відділення Черкаського міськрайонного відділу Зоя Гайван та Наталія Поліщук провели зустріч із учнями старших класів та педагогічним колективом Ташлицького ліцею Ротмістрівської сільської ради. Говорили на актуальну тему березня – профілактику туберкульозу.

Фахівці Смілянського міського відділення Людмила Зубко, Леся Воскобойник, Олена Мех та Надія Мікуляк ініціювали круглий стіл спільно зі працівниками та завідувачкою закладу Валентиною Олійник під гаслом «Так! Ми можемо подолати туберкульоз!» у ДНЗ № 19 «Світлячок».

Також відбувся захід із викладачами та студентами в Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ на тему «Зупинимо туберкульоз в Україні», де лікарка-епідеміологиня Людмила Зубко ознайомила присутніх з епідемічною ситуацією захворюваності на туберкульоз на Черкащині, зокрема в Смілянській громаді за 2023 рік.

Загалом під час заходів учасники мали змогу:
🔸 ознайомитись з історією захворювання та відкриття збудника туберкульозу;
🔸 розглянути причини розвитку цієї хвороби та її симптоматику;
🔸 дослідити шляхи передачі інфекції;
🔸 дізнатись про заходи профілактики туберкульозу та про роль вакцинації у запобіганні цього захворювання.

Також, спеціалісти Центру роздали матеріали з нагадуваннями про важливу інформацію з профілактики інфекційних захворювань.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.