На сесію міської ради винесуть питання щодо програми профілактики злочинності у Смілі

У рамках підготовки до чергової сесії міської ради, запланованої на 27 січня, під головуванням заступника голови комісії Богдана Поліщука відбулося засідання профільної бюджетної комісії.

У роботі комісії взяли участь міський голова Сергій Ананко, секретар міської ради Юрій Студанс, заступники міського голови Олександр Лисенко та Богдан Дубовський.

Зокрема, на комісії обговорили Програму розвитку малого підприємництва в м. Сміла на 2021-2023 роки. Депутати міської ради та заступники міського голови наголосили на тому, що треба переходити від тез програми до її реальної реалізації.

Також на засіданні обговорили та рекомендували для розгляду на сесії міську Програму профілактики злочинності в м. Сміла на період 2021-2025 років. У Програмі значну увагу приділено встановленню у Смілі камер зовнішнього відеоспостереження.

На завершення засідання депутати розглянули проект рішення щодо внесення змін до бюджету Смілянської міської територіальної громади на 2021 рік, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *