На сесії ухвалили рішення щодо реорганізації двох закладів освіти та затвердили міські програми

dsc_008228 квітня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася тринадцята сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 32 депутати. На порядок денний сесії було винесено 119 питань, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2021 року, Програму розвитку футболу в місті на 2021-2025 роки, внесли зміни до окремих міських цільових програм.

На сесії були прийняті рішення щодо ліквідації Міжшкільного навчально-виробничого комбінату, реорганізації дошкільного навчального закладу №8 шляхом приєднання до дошкільного навчального закладу № 12 «Ромашка» (ясла-садок комбінованого типу), реорганізації школи№2 шляхом приєднання до НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер», про припинення роботи відділу охорони здоров`я виконавчого комітету міської ради.

Ціла низка рішень стосувалася комунального майна міста: передача основних засобів, включення до переліку об`єктів, що підлягають приватизації. Депутати затвердили висновок про вартість об`єкта приватизації – комунальної частки 49% в статутному капіталі ТОВ «Екран-Плюс» у сумі 2,6 млн. грн.

Депутати міської ради затвердили положення про управління та відділи виконавчого комітету, розглянули та прийняли відповідні рішення з земельних питань (біля 70 рішень).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *