На сесії міськради підприємствам “Теплокомуненерго” та”ВодГео” виділили майже 2,2 мільйона гривень

img_20200131_12410331 січня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулася позачергова 116-а сесія міської ради, за участі 19 депутатів. Також у сесії участь голова райдержадміністрації Валерія Бандурко.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На порядок денний було винесено 24 питання. За пропозицією депутата Романа Хоменка було внесенно до порядку денного ще одне питання – щодо внесення змін до міського бюджету у зв’язку із загрозою відключення міста від постачання газу, а у винесених на розгляд сесії програмах надання фінансової допомоги комунальним підприємствам “ВодГео” та “Смілакомунтеплоенерго” не зазначені на даний момент конкретні суми. Це питання профільна бюджетна комісія розглянула під час сесії.

Депутати міської ради виділили кошти на лікування 22 смілянам, за пропозицією окремих депутатів у проекти вносилися зміни щодо розміру допомоги.

На сесії затверджені програми фінансової підтримки шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2020 рік комунальним підприємствам “ВодГео” та “Смілакомунтеплоенерго”, а внесенням змін до міського бюджету на 2020 рік відповідно виділи підприємствам 1 160 тис. грн та 1 034 тис. грн.

Депутат Анатолій Голуб запропонував на чергову сесію підготувати звернення до Президента Украни та голови уряду щодо надання місту безповоротної допомоги на погашення боргу приватної фірми, який лежить тягарем на міському бюджеті.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *