На сесії міської ради відзначили підприємців та оголосили про формування депутатських фракцій

герб8 грудня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася позачергова четверта сесія міської ради. У пленарному засіданні взяли участь 32 депутата, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На розгляд депутатів було винесено 262 питання, 170 з них – земельних, які не були розглянуті міською радою протягом попередніх шести попередніх місяців.

Перед початком сесії Сергій Ананко вручив Подяки виконавчого комітету підприємствам та приватним підприємцям, які надали допомогу у поповненні матеріальної бази медичних закладів міста для боротьби з поширенням COVID-19.

Також міський голова  з нагоди Дня волонтера, який відзначали в Україні 5 грудня, подякував та вручив Подяки виконавчого комітету активним учасникам волонтерського руху за їх допомогу у матеріальному забезпечені Збройних Сил України, окремих військових частин на Сході України.

Міський голова озвучив подання міських партійних організацій щодо формування депутатських фракцій у міській раді. Це ВО “ЧЕРКАЩАНИ”, яку очолив Олег Книж, “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” н чолі із Богданом Поліщуком, а також фракція “НАШ КРАЙ”, голова – Микола Стуженко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *