На сесії міської ради ухвалили рішення про виділення коштів лікування 32-м смілянам

img_20190328_11275728 березня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулася чергова 94-а сесія міської ради. На порядок денний сесії було винесено 98 питань.

Депутати затвердили підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2018 рік, Програму  з утримання та ремонту автомобільних доріг міста на 2019 рік, внесли зміни у графік виплат з поворотної допомоги  у 2019 році КП «Смілакомунтеплоенерго», внесли зміни у міський бюджет на 2019 рік. На сесії депутати затвердили детальний план території з метою розміщення міні гідроелектростанції та відведення земельної ділянки для її будівництва. Депутати одноголосно підтримали рішення щодо реорганізації загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 13 шляхом перетворення – створення на базі школи дошкільної групи для дітей мікрорайону, затвердили статути СКП «Комунальник» та КП «Смілакомунтеплоенерго» .

Депутати міської ради прийняли рішення щодо виділення коштів на лікування 32-м смілянам.

Депутати розглянули та прийняли більше сорока рішень із земельних питань, відхиливши та направили на доопрацювання декількох проектів рішень.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *