На сесії міської ради ухвалили рішення про пільгові перевезення та повернулися до питання щодо міні-ГЕС

img_20190131_11533631 січня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулася чергова 90-а сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 20 депутатів. На порядок денний сесії було винесено 62 питання, з них – 51 земельне питання.

Перед початком сесії виступив публіцист Василь Василик, який започаткував друкований цикл книжок «Посміхнися, воїне». Він презентував перший випуск збірника, надрукованого у Кам’янець-Подільському. У першому збірнику під назвою «200 іронічних поглядів на братів-росіян» надруковані вірші та біля двох десятків шаржів на Путіна.

Від імені жителів будинку №43 по вул. Рєпіна звернулася мешканка будинку, в якому із 108 квартир 31 квартира (переважно власниками квартир є пенсіонери) залишилася на централізованому опаленні. У даному будинку виникло питання щодо обслуговування лічильника тепла та розміру тарифів. З даного питання дано відповідне доручення заступнику міського голови Олександру Риджаничу.   

На початку сесії депутат В’ячеслав Перемей (не зареєструвався на сесії) звернувся до головуючого щодо роз’яснення законності перебування на посадах заступників міського голови.

Секретар ради Віктор Федоренко представив нового депутата Тетяну Павленко, яка зайшла по списку об’єднання «УКРОП» після складання депутатських повноважень Вікторією Скубко.

Депутати міської ради затвердили внесення змін до рішень міської ради щодо місцевих податків та зборів, Статуту територіальної громади міста, програми забезпечення учасників АТО та їх сімей житлом. Начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Прокоф’єв надав роз’яснення щодо програми організації перевезень пільгових категорій населення на автобусних маршрутах загального користування, введення додаткових пільгових рейсів.

Дискусія виникла при обговоренні питання щодо приватизації нежитлової будівлі по вул. першодрукаря Івана Федорова, але дане рішення так і не було прийнято. Депутати розглянули питання щодо внесення змін до складу виконавчого комітету, але не дійшовши згоди, перенесли розгляд даного питання на наступну сесію.

При розгляді проектів земельних рішень депутати більш детально зупинилися на проекті щодо затвердження детального плану території навколо Яхнової греблі з метою розміщення міні гідроелектростанції. З роз’ясненнями з даного питання виступив Олег Черненко, депутати Володимир Примак та Антон Кривко, але дане проект підтримало вісімнадцять депутатів, що недостатньо для прийняття рішення.

Депутати ухвалили відповідні рішення із земельних питань, тридцять дев’ять з яких стосувалися індивідуальних землеволодінь.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *